Begeleider Dementiezorg | Logeerhuis Gooizicht Hilversum | 16-24 uur

King Arthur Groep • Amersfoort, Utrecht • Posted July 14, 2026

About the Role

Werk als Begeleider in het Logeerhuis van King Arthur Groep. Creëer een warm tijdelijk thuis voor mensen met dementie en maak iedere dag van betekenis.

Wat ga je doen

Als begeleider zorg jij voor een fijne en betekenisvolle dag voor onze logeergasten. Je begeleidt hen tijdens dagelijkse activiteiten en kijkt steeds naar wat iemand nog graag doet en waar iemand energie van krijgt.

Je organiseert passende activiteiten, stimuleert logeergasten om actief te blijven en creëert een warme, huiselijke sfeer waarin iedereen zich welkom voelt. Dat kan een wandeling zijn, samen koken, een spelletje spelen of gewoon een goed gesprek.

Daarnaast ondersteun je, waar nodig, bij ADL-handelingen, stel je begeleidingsplannen op en onderhoud je contact met mantelzorgers en collega's. Je signaleert veranderingen in gedrag of welzijn en bespreekt deze binnen het team.

Je werkt afwisselende dag-, avond- en nachtdiensten.

Jouw werkplek: Logeerhuis Gooizicht