Barnehagelærer

Gjemnes kommune • angvik, angvik • Posted June 24, 2026

About the Role

Angvik barnehage er en to avdelings barnehage, som i løpet av det neste barnehageåret øker i barnetall og vi trenger derfor flere på laget.
Vi søker etter en barnehagelærer i 100% stilling, i et engasjement ut barnehageåret 2024/25. Det er muligheter for at stillingen kan endres til pedagogisk leder.
**Om kommunen**
Gjemnes kommune er en organisasjon i utvikling, og nå har vi bruk for din kompetanse. Vi har et godt og trivelig arbeidsmiljø, der verdibasert ledelse bygd på lagånd, ansvarliggjøring, lojalitet og brukerfokus ligger til grunn for virksomheten. Gjemnes kommune har 2600 innbyggere og ligger sentralt plassert midt imellom Kristiansund og Molde med god bussforbindelse til begge byer. Kommunen ligger i naturskjønne omgivelser med rike muligheter for friluftsliv i alle årstider.
**Arbeidsoppgaver**:
Arbeidsoppgaver for barnehagelærere innebærer blant annet:
- Pedagogisk tilrettelegging av avdelingen og barnegruppen
- Gjennomføre pedagogiske opplegg
- Sama...